Hizmetlerimiz

Ev Temizliği

           Tüm temizlik malzemeleri ve deneyimli sigortalı personelleri ile hizmet vermekte olan firmamız sayesinde daire temizliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İnşaat temizliği henüz yapılmamışsa ya da eşyalı bir şekilde dairelerinizin temizliğini yaptırmak istiyorsanız, bu durumda hemen bizleri arayabilirsiniz. Camları, duvarları, lambaları, zemini veya kapıları temizletmek istediğiniz de bu hizmetlerimizin en uygun şartlarda gerçekleşeceğine şahit olabilirsiniz.

          Fiyatlarıyla da size cazip teklifleri sunacak olan adresimiz sayesinde, büyük bir avantaja kavuşabileceksiniz.Daire temizliği için mutfaktan banyoya, oturma odasından salona veya diğer odalarınıza kadar her alanı elden geçirecek olan ve kaliteli bir şekilde temizleme imkanı sunacak olan elemanlarımıza kavuşmak için hemen arayabilirsiniz.Özellikle çalışan bayanların yaz aylarına yaklaşırken veya kışa girmeden önce düzenli periyotlarda yaptırmakta oldukları daire temizliği için profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 

          Güvenilir bir firma tarafından, ekonomik bir şekilde daire temizliği hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.Bulunduğunuz konumlar fark etmeksizin, dilediğiniz kadar personele sahip olarak, çok daha kısa sürelerde tamamlanmasını da sağlayabilirsiniz.Hizmetlerimizin odalar içerisinde neleri kapsadığı hakkında bilgi almak ve fiyatlara dair ayrıntılı bilgilere sahip olmak için telefonlarımızdan ya da online olarak bizlere ulaşmayı deneyebilirsiniz.Evinizin temizliğinde her aşama ile ilgili sizlere kapsamlı bilgileri aktaracak olan personellerimiz sayesinde uzun süre ferahlığı ve konforu sizler de hissedebileceksiniz. İş güvenliği ile ilgili tüm şartları sağlayan firmamız, en kaliteli personellerle birlikte dairelerinizi tertemiz bir hale getireceklerdir.

Günlük Ofis Temizliği

Ofisinizde uygulayacağımız temizlikte Tem Star Temizlik olarak aşağıdaki maddeleri ofis temizliğiniz için uyguluyoruz.

  • Ofisinizin çalışma programına uygun sizlere özel temizlik programı çıkartıyoruz.
  • Ofisinizin camları, çerçeveleri, oturma gruplarınız ve dolaplar tamamen temizlenmektedir.
  • Bunların yanı sıra, kitaplıklar ve çerçevelerde tamamen temizlenmektedir.
  • Sizlerin belirlemiş olduğunu süreçlerde, ofislerinizin cam temizliği ve genel temizliği yapılıyor.
  • Özellikle tuvaletlerin önemli bir bakteri kaynağı olduğunu düşünerek, tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.
  • Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar dezenfekte edici özelliğe sahiptir.
  • Ofis Temizliğinizi yaparken ofis eşyalarına kesinlikle zarar vermiyoruz.
  • Eğer ofisinizde halı var ise, halılarınızın da temizliğini yapmaktayız.
  • Ofis temizliğiniz sizleri rahatsız etmeyecek şekilde, akşam 18:00-20.30 arası ve isteğe bağlı olarak isterseniz haftada 5 gün olarak temizliğinizi yapıyoruz.
  • Kısaca Tem Star Temizlik olarak, sizden ofisinizi teslim aldığımız andan itibaren itinalı bir çalışma ile sizlere tertemiz ve hijyenik bir ofis teslim ediyoruz.

İnşaat Sonrası Apartman/Bina Temizliği 

İnşaat sonrası Apartman temizliğinde hızlı ve profesyonel bina temizlik hizmetleri sunmaktayız. İnşaat sonrasında biriken kireç, kir ve toz lekelerini sert zemin yüzeyinden yok ediyoruz. Profesyonel zemin yıkama makine parkurumuz ve profesyonel bina temizlik elemanlarımızla 7/24 inşaat sonrası bina temizliklerinde hizmetinizdeyiz.

Gündelik Temizlik Hizmetleri

İş yoğunluğu ve evin yoğun işlerinden dolayı ev temizliklerine yetişemeyen   Gündelik ev temizlikleri ve gündelik iş yeri temizliklerinde güvenilir ve işinin ehli olan temizlik personellerimizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz

Cam Temizliği

Daha temiz toz ve kirden arındırılmış camlar dışarısının iyi görünmesini sağladığı kadar, dışarıdan bakıldığında temiz cam ışıltısı ve görüntüsü de oluşturmaktadır. Cam Temizliği, sık aralıklarla yapıldığı takdirde, çerçevelerin de temizliği daha kolay olup zaman almayan bir işlem olmaktadır.

             Evlerdeki camlar, su, çamaşır suyu, bulaşık deterjanı, çerçeveler için cif veya başka kimyasal içerikli arındırıcılar, camların parlaması için sirke gibi uygulamalarla yapılıp, bezle kurulama işlemi ile sonlandırılmaktadır. Firmamıza yapılan müracaatlarda normal ev ya da işyeri Cam Temizliği istekleri, konusunda uzman camcı arkadaşlarımız tarafından, özel cam temizleyici kimyasallarla yapılıp, uzun süre kullanılabilir toz tutmama özelliğindeki maddelerle yapılmaktadır.

            Bazı yüksek cam binalardaki Cam Temizliği için gelen talepler, yükseklik durumuna göre, sepetli vinç üzerinde yapıldığından, çalışan arkadaşlarımızın güvenlik önlemleri sağlanarak uygulanmaktadır. Binanın yükseklik durumu ve camla kaplı alan işin bitme süresini etkilediğinden, mümkün olan en kısa sürede işlemin sonlandırılması için çalışma yapılır. Havanın durumu, özellikle yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olayları cam temizliğini etkileyen yarım bırakılması gereken veya temizlik yapılan camların tekrar kirlenmesini sağlayan olaylardır. Cam Temizliğievlerin ya da işyerlerinin havasını değiştiren, ortamda daha temiz ve ferahlık katan bir uygulama yaratmaktadır.

             Temizlik kokusunu hissetmek isteyen birçok ev hanımı camları silerek işe başladıklarından, cam temizliğinin önemi ortaya çıkmaktadır. Firmamıza belli dönemlerde daha yoğun talepler olduğundan, bazı durumlarda sıraya koyma veya olabilmesi en kısa süren tarihler verilebilmektedir. Fiyat uygulaması da alana göre değişen aralıklarda olup, firmamız tarafından fatura kesilerek yapılmaktadır.

TÜM BUNLARIN DIŞINDA, OKUL,RESTAURANT,AVM,HASTANE,FABRİKA TEMİZLİĞİ , VİLLA TEMİZLİĞİ KONULARINDADA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLEMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.